این صفحه شامل:


 

درباره ما

شعبه ونکوور مانیمکس

 

 

گروه صرافی مانیمکس از ابتدای سال 2011 با تکیه بر نزدیک به دو دهه تجربه  فعالیت های مالی و سرمایه گذاری در بازار پول و سرمایه ایران، فعالیت خود را از کشور استرالیا آغاز نموده و از جولای 2011 اقدام به ثبت و تاسیس شرکت رسمی و نمایندگی مستقل خود در کشور کانادا نموده است.

در حال حاضر، گروه مانیمکس معتبرترین صرافی ایرانی در استرالیا می‌باشد و که بیش از 10 سال سابقه در صنعت صرافی و خدمات ارزی داشته و در طی این 10 سال، بیش از 200 هزار حواله موفق، برای 25 هزار مشتری فعال، بدون هیچ‌گونه مشکل قانونی انجام داده است. 

مانیمکس معتبرترین صرافی ایرانی در استرالیا با نام Global Transfers Pty Ltd ABN 616 651 088, AUSTRAC L.N. 1000534335001 ، با نام تجاری "MoneyMex" به صورت قانونی ثبت شده و تحت نظارت AUSTRAC (اداره مبارزه با پولشویی استرالیا) و دارای مجوزهای رسمی فعالیت در زمینه نقل و انتقال ارز در استرالیا، ایران و بقیه نقاط جهان می‌باشد.

صرافی ایرانی مانیمکس که مرکز اصلی آن در استرالیا مستقر می‌باشد، بر اساس استانداردهای اخلاقی و رعایت اصول حرفه ای و احترام به سرمایه مشتریان خود فعالیت می کند و تعهد به قوانین رسمی و فعالیت شفاف مالی را در کلیه مراحل فعالیت رسمی خود سرلوحه قرار داده است.

مانیمکس به هیچ گروه و نهاد دولتی یا نیمه دولتی در هیچ یک از کشورهای دنیا وابسته نیست و به منظور فعالیتهای سرمایه گذاری و گسترش خدمات مالی بصورت بین‌المللی فعالیت می نماید.

همچنین دوری از مسائل سیاسی و مذهبی؛ و تمرکز بر فعالیتهای انتفاعی و اقتصادی با تکیه بر کسب ارزش افزوده برای مشتریان و شرکت، مانیمکس را به معتبرترین صرافی‌ ایرانی در استرالیا بدل کرده است. 

همچنین صرافی ایرانی مانیمکس فقط برای مشتریان عادی و خصوصی بدون وابستگی دولتی و اقتصادی به دولت ها فعالیت می کند و تمرکز خود را بر ارائه خدمات به مشتریان خرد و خصوصی، و دوری حداکثر از هر نوع تراکنش بازرگانی و تجاری قرار داده است.

 

 

اهداف

 

 

گروه مانیمکس به عنوان معتبرترین صرافی ایرانی در استرالیا، تا زمانی ادامه خواهد داشت که:

1. کلیه فعالیت‌های مالی صرافی ایرانی مانیمکس در استرالیا کاملا قانونی و شفاف باشد.

2. مشتریان از خدمات صرافی ایرانی مانیمکس راضی باشند.

3. اصول اخلاقی و انسانی در کلیه فعالیتهای صرافی مانیمکس رعایت شود.

4. سودآوری و منافع متقابل مشتریان و صرافی تامین شود.

5. کارکنان و همکاران صرافی ایرانی مانیمکس از کار در این گروه لذت ببرند.

 

 

تعهدات

همکاران مانیمکس

 

ما به عنوان معتبرترین صرافی ایرانی در استرالیا خود را موظف می‌دانیم که:

1. به صورت شفاف و لحظه‌ای قیمت ارزهای مختلف و خصوصا نرخ تبدیل دلار استرالیا را در هر ساعت شبانه روز و در کلیه ایام هفته اعلام کنیم.

2. قیمت‌های منصفانه و منطقی به مشتریان خود پیشنهاد دهیم. بر این اساس قیمت‌های صرافی مانیمکس بسیار نزدیک به سطح قیمت‌ها در بازار ارز تهران و ایران است و تلاش می‌شود با حجم بیشتر تبادلات مالی، در ازای خدمات صرافی خود قیمت مناسب‌تری به مشتریان پیشنهاد نمائیم.

3. در هر زمان از ماهیت و قانونی بودن پولی که از مانیمکس به عنوان معتبرترین صرافی ایرانی در استرالیا دریافت می‌کنید مطمئن باشید. تجربه طولانی مدیران این صرافی ایرانی در بازارهای مالی، تعهد به اجرای دقیق قوانین مبارزه با پولوشویی و مسئولیت شرکت در قبال سرمایه مشتریان، خیال شما را از داشتن پول قانونی و سفید در حساب بانکی مقصد آسوده می‌سازد.

4. از مشتریان برای انتقال وجه بین کشورهای ایران و استرالیا، کارمزد دریافت نکنیم. کلیه حواله‌های بیشتر از 1000 دلار از طریق صرافی مانیمکس بدون کارمزد اضافی و صرفا بر اساس قیمت روز اعلام شده در وبسایت، انجام می شود.

 

 

چرا مانیمکس معتبرترین صرافی ایرانی در استرالیا می‌باشد؟

 

 

1. مانیمکس یک صرافی ایرانی-استرالیایی ثبت شده و قانونی، متخصص در عملیات مالی صرافی است که پایگاه اصلی آن در استرالیا می باشد؛ که توانسته است با همکاری نزدیک با کارگزاران خود در ایران و کسب مجوزهای لازم جهت انجام عملیات حرفه‌ای صرافی، فرآیندهای خود را به نحوی انجام دهد که شما می توانید برای هر حواله خود اینویس قانونی تایید شده توسط سازمان مبارزه با پولشویی استرالیا (AUSTRAC) دریافت نمایید.

2.  با توجه به سخت تر شدن قوانین و مقررات نقل و انتقالات ارز از ایران، صرافی ایرانی مانیمکس با استفاده از تجربیات بلند مدت و تخصص در این زمینه، بستر و فرآیندهای قانونی را ایجاد کرده است که بتواند آرامش خاطر را در نقل و انتقالات ارز بین ایران و استرالیا برای شما به ارمغان آورد.

3.  صرافی ایرانی مانیمکس کلیه تراکنش‌های مالی  را با تیمی حرفه‌ای با استانداردهای ضدپولشویی تطبیق می‌دهد و بر اساس دستورالعمل قانونی دولت‌ها عمل می‌کند. حواله با صرافی مانیمکس شما را مطمئن می‌کند که پول شما از مسیر درست و بدون دردسر و گرفتاری بعدی ارسال می شود. همکاران ما برای این موضوع آموزش‌های لازم و کافی را به صورت حرفه‌ای و تخصصی دریافت کرده‌اند و در صورت نياز مشاوره‌هاي لازم را به شما ارائه خواهند داد.

4.  سخت‌گیری‌های جدی و هوشمند صرافی ایرانی مانیمکس در زمینه‌ی رعایت قانون و تطبیق با استانداردهای بین المللی انتقال پول، خوشبختانه باعث شده عمدتا مشتریان قانونمند و معتبر به ما مراجعه کنند و تعداد مشتریان پرریسک و بی‌توجه به قانون با پول‌های مشکوک در سيستم صرافی ما تقریبا به صفر برسند. ارسال حواله با صرافی مانیمکس شما را مطمئن می‌سازد که شما حتی به صورت غیرمستقیم نیز در چرخه پول‌های سیاه و غیرقانونی گرفتار نمی‌شوید.

5.  مانیمکس یک گروه مالی خانوادگی است. شغل اصلی و اول ما فقط صرافی است. ما درگیر هیچ فعالیت مالی و جانبی دیگری نیستیم. بر کار خود تمرکز لازم را داریم و تلاش می کنیم کارمان را به صورت تخصصی و حرفه‌ای با تمام زوایا و ریزه‌کاری‌های مربوط به انتقال ارز به صورت درست و دقیق انجام دهیم. این سیاست کاری اصلی صرافی ایرانی مانیمکس در استرالیا است و تمامی همکاران ما نیز متعهد به رعایت این اصول حرفه‌ای هستند. 

 

کار با حرفه‌ای‌ها برای شما نیز لذت‌بخش و بی‌حاشیه خواهد بود.